علی مهاجر پنجشنبه 31 خرداد 1386 09:06 ق.ظ نظرات ()

همانطور که همگان میدانند، یکی از معروفترین نوع گوشیهای موبایل، گوشی های Motorola هستند که شرکتی آمریکائی آن را برای مصرف کنندگان عرضه کرد.
در ایران علاوه بر موجود بودن این نوع گوشی ها، قیمت آن نیز مناسب است و بسیاری از مصرف کنندگان موبایل از این نوع گوشی ها استفاده میکنند. از آنجایی که اطلاعات در موبایل تا حد محدودی که به حافظه موبایل شما بستگی دارد، میتوانند ذخیره شوند، شما نیاز به گرفتن فایل پشتیبان یا Backup از آنها دارید، برای گوشی های نوکیا، سونی اریکسون به ترتیب نرم افزارهای Nokia PC Suite و SonyEricsson PC Suite وجود دارند که کاربران این گوشی ها از آنها استفاده میکنند.
اما اینبار بنا به درخواستی که نیز در سایت شده بود، میخواهیم نرم افزار Motorla Phone Tools را معرفی کنیم.
نرم افزار Motola Phone Tools به شما اجازه میدهد تا گوشی موبایل خود را با کامپیوترتان هماهنگ (Synchronize) کنید.
با این نرم افزار میتوانید فایلهای مورد نظر خود را از کامپیوتر به روی گوشی منتقل کنید، همچنین از لیست نامها و تماسهای خود در گوشی میتوانید به راحتی فایل پشتیبان بگیرید، همچنین این کار را میتوانید در نرم افزارهایی مانند Microsoft Outlook, Outlook Express یا از نرم افزار خود Motorola Phone Tools که Phone Book و Calendar Client هستند انجام دهید.

البته تمام کار این نرم افزار به همین چند مورد ختم نمیشود و کارهای بسیار دیگری برای شما انجام میدهد.
آخرین نسخه آن را که به صورت Retail برای شما فراهم شده است به راحتی از لینکهای موجود دانلود کنید.
حجم این نرم افزار حدود 570 مگابایت است که شما برای استفاده از آن باید این حجم را دریافت کنید.

Synchronize: Never lose your data if you lose your phone.
Transfer and store all your phone numbers on your computer. With just one click synchronize all your phone contacts, calendar and tasks. Choose from Microsoft Outlook, Outlook Express, Lotus Notes or the in-built Motorola Phone Tools phone book and calendar client. The intuitive synchronization wizard guides you through the process of updating your calendar and phonebook and provides a backup on your computer.